0212 280 86 86

İptal ve İade


ÜRÜN İADE PROSEDÜRÜ

 

     Parcamania.com’dan Satın alınan ürünler ,müşteriye teslim  tarihinden itibaren onbeş (15) gün içerisinde, , kullanılmadan, özellikle ambalajı hasar görmeden tekrar satılabilirlik özelliğini yitirmeden faturanın her iki suretinin gönderilmesi ve faturada yer alan ilgili alanlarında doldurulması suretiyle iade edilebilir.Ürününüzü iade etmeden önce lütfen bizimle iletişim kurunuz.

     Parcamania.com’un hatası dışındaki  tüm iade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir, ödemesi yapılmamış  gönderiler kesinlikle kabul edilmeyecektir . Ve tüm iade gönderileri ARAS KARGO ile yapılmak zorundadır

İade edilen ürünler eksiksiz ve tam elimize ulaştıktan sonra en geç  yedi (7) iş günü içerisinde ilgili tutar kesintisiz olarak işleminize göre hesabınıza yada kredi kartınıza   aktarılacaktır

             

ÜRÜN DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

 

        Parcamania tarafından gönderilen ürün elinize ulaştığında tarafınıza yanlış ürün geldiğini düşünüyorsanız sipariş tarihinden itibaren 15 gün içersinde firmamızla iletişime geçiniz. Firmamız nezdinde yapacağınız görüşme neticesinde müşteri temsilcimiz değişim için sizi yönlendirecektir. Ürün değişimlerinde kargo ücretleri; siparişin alıcı tarafından hatalı verilmesi sonucunda gerçekleşiyorsa müşeri tarafından aksi durumlarda firmamız tarafından karşılanmaktadır.

     Değişim için müşteri tarafından geri gönderilen malzeme;  kullanılmadan, özellikle ambalajı hasar görmeden tekrar satılabilirlik özelliğini yitirmeden faturanın her iki suretinin gönderilmesi ve faturada yer alan ilgili alanlarında doldurulması suretiyle değişim için gönderilir. Gelen ürünle ilgili gerekli incelemeler yapıldıktan sonra gerekli ürün değişimi yapılacaktır.

parcamania.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır