0212 280 86 86

Ödeme Yöntemleri


Ödeme Yöntemleri

Siparişini verdiğiniz ürünün bedelini aşağıda belirtildiği gibi 4 farklı şekilde ödeyebilirsiniz

1. Kredi kartı ile sipariş aşamasında ödeme yöntemi.

      Bu yöntemde ürün bedelini sipariş aşamasında , ödeme sayfası kısmında iken anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartlarından herhangi birisini seçerek gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde bir çok bankanın taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde güvenliğiniz SSL şifreleme yöntemi ile korunmaktadır. Kart verileri online olarak bankaca sorgulanmakta her hangi bir kayıt vs işlemi yapılmamaktadır, ayrıca arzu etmeniz halinde 3D güvenlik şifresi yöntemiyle de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

2. Paypal ile ödeme yöntemi.

       Paypal ödeme yöntemi;  dünyanın bir çok ülkesinde yıllardır yoğun biçimde kullanılmakta olup dünyanın en güvenilir ödeme yöntemlerinden birisi kabul edilir..Paypal ABD menşeili bir finans kuruluşu olup bu ödeme yöntemini seçtiğinizde direkt olarak paypal'ın kendi ödeme sayfasına yönlendiriliyorsunuz.Gerekli bilgileri girdikten sonra kredi kartınızdan paranın çekilme işlemi Paypal tarafından gerçekleştirilmektedir.

3. Banka havale/EFT yöntemi.

       Bu yöntemde isterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi “ödeme sayfasında iken” havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı bankamız hesap numaralarına göndermeniz yeterlidir.Banka hesap numaralarımıza ulaşmak için lütfen tıklayınız   Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra havale bildirim formumuzu kullanarak bilgi veriniz.

Siparişi takip eden 5 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Havale bildirim formuna buradan ulaşabilirsiniz

4. Kapıda Ödeme Yöntemi ( nakit yada kredi kartı ile )
 

       Ürün Siparişinizin bedelini ödemek için kapıda ödeme yöntemini tercih edersiniz ürün bedelini ister kredi kartınızla isterseniz nakit olarak kargo görevlisine yapabilirsiniz.

       Kapıda ödeme yönteminde sadece anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo Firması ile çalışmaktayız.Ödemenizi kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirebilmeniz için öncelikle bulunduğunuz yerleşim yerine Aras Kargo'nun teslimat yapıyor olması gerekmektedir.

       Bu yöntemde siparişini verdiğiniz ürünün bedelini ürününüzü  getiren kargo görevlisine nakit yada kargo görevlisinin beraberinde getirdiği seyyar pos cihazı vasıtasıyla kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.Kredi kartı ile yapılan ödemelerde taksitlendirme işlemi yapılmamakta olup ödeme tek çekim olarak  gerçekleştirilmektedir.

        Kapıda ödeme yönteminde tahsilat işlemi kargo firmalarınca  gerçekleştirdiğinden ötürü vermiş oldukları bu hizmet karşılığında kargo taşıma bedeli haricinde ekstra olarak  bir hizmet bedeli talep etmektedirler,İş bu bedel sipariş aşamasında faturanıza eklenecek olup fatura toplam rakamının haricinde kargo görevlisine her hangi bir tutar ödenmeyecektir

       Siparişinizi kapıda ödeme yöntemini seçerek vermek istiyorsanız Siparişinizi oluştururken ödeme işlemi bölümünde ödeme türü kısmında “ kapıda ödeme nakit , kapıda ödeme kredi kartı ile” seçeneklerinden bir tanesini seçmelisiniz.

       Sipariş işleminizi bitirdikten sonra müşteri hizmetlerimiz siparişin teyidi için tarafınızı arayacaklardır.Bu sebepten ötürü siparişinizi oluştururken size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası vermeniz önem taşımaktadır.Müşteri hizmetleri birimimiz siparişinizi telefonda teyid ettikten sonra siparişiniz yürürlüğe konulacaktır.

parcamania.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır