0212 280 86 86

Teslimat Yöntemleri


Teslimat Yöntemleri

Firmamız siparişini verdiğiniz ürünlerin teslimatını Türkiye’nin her yerine kargo  vasıtası ile yapmaktadır. İstanbul’da bulunan şirket merkezine yakın noktada oturan müşterilerimiz ürünlerinin bedelini önceden ödemek kaydıyla gelip işyerimizden alabilmektedirler.

Kargo firması olarak Türkiye’de yaygın şube ağı olması sebebiyle Aras Kargo ile çalışmaktadır.Ne yazık ki Aras Kargo'nun yaygın şube ağı olmasına rağmen bazı küçük yerleşim birimlerine kargo hizmeti vermemektedirler. Aras Kargo’nun hizmet vermediği küçük yerleşim birimlerinde ise siparişlerinizi en yakın Aras Kargo şubesinden yada Aras Kargo nun teslimat yaptığı başka bir adres vererekten alabilirsiniz.

Önemlidir ; Ürünü Aras Kargo kuryesi tarafınıza getirdiği vakit ürünü aldıktan sonra muhakkak ürünü kargo görevlisi gitmeden önce açınız kontrol ediniz. Üründe herhangi bir hasar kırık ezilme vs durum görürseniz kargo görevlisine Hasar tespit tutanağı tutturunuz. Ürün teslimatından sonra tutturulan hasar tespit tutanakları kesinlikle firmamızca kabul edilmeyecek herhangi bir değişim ve hasar tazmin talebi firmamızca red edilecektir.

parcamania.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır